„Blogowanie pod Jemiołą”, czyli blogowy kalendarz adwentowy.

Kiedy byłem dzieckiem (choć podobno facet całe życie jest dzieckiem), czekałem na dzień 1 grudnia. Dlaczego? Dlatego, że tego dnia mogłem zjeść pierwszą czekoladkę z kalendarza adwentowego, który zwiastował święta Bożego Narodzenia. A jak Gwiazdka, to wiadomo i prezenty. Nie oszukujmy się, każdy z nas na nie czekał. Codziennie jedno okienko, jedna czekoladka, która z zasady codziennie wyglądała inaczej. A 24., ostatnia smakowała najlepiej bo oznaczała święta.

kopia-bpj-kwadrat

W tym roku (podobnie jak w roku poprzednim), blogerzy językowo-kulturowi przygotowali dla Was swoisty kalendarz adwentowy. Począwszy od 1 grudnia, codziennie przez 24 dni grudnia 24 blogerów będzie publikowało specjalne adwentowe wpisy. Będzie dużo ciekawych wpisów, konkurs dla czytelników i mnóstwo dobrej zabawy.

Jak widzicie, mamy dla Was specjalny kalendarz adwentowy. Codziennie klikając w obrazek z naszymi pięknymi buźkami, zostaniecie przekierowani na odpowiedni wpis.

Jak widzicie, mój wpis pojawi się 6 grudnia, w Mikołajki i będzie dotyczyć…(zdradzę Wam ociupinkę sekret, ale nie mówicie nikomu) Mikołajek we Włoszech.


Kalendarz nie jest niestety responsywny i nie będzie wyświetlał się dobrze
na komórce

TUTAJ jak znajdziecie specjalny wpis na oficjalnym blogu językowo-kulturowym dotyczącym całej akcji „Blogowanie pod Jemiołą”.

Image Map

Zapraszamy także do wydarzenia na:
facebooku
google
twitterze

To co Kochani, czekamy na pierwszy adwentowy wpis umilając sobie czas oczekiwania piosenką. Przed Państwem Marco Carta (NB jeden z moich najulubieńszych włoskich piosenkarzy, choć tych najulubieńszych to ja mam sporo.)

Image Map

0 thoughts on “„Blogowanie pod Jemiołą”, czyli blogowy kalendarz adwentowy.

  1. […] blogerzy dla Italii – kochaj AMAtrice Sanremo 2017 zbliża się wielkimi krokami… „... https://italianelcuoreblog.wordpress.com/2018/03/06/spis-tresci-bloga-italia-nel-cuore

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *